copyright© 1995-2014         www.ligagol.pl
5.kolejka
27 lutego - 1 marca 2015
5.kolejka
27 lutego - 1 marca 2015
5.kolejka
27 lutego - 1 marca 2015
5/34 kolejka
5/34 kolejka
5/34 kolejka
Na liście startowej 41.sezonu znalazło się trzech nowych graczy. Dwóch absolutnych debiutantów Gruby, Pirat II oraz Konrad, który powraca po kilkuletniej przerwie do gry. Swój początek z LIGAGOL Konrad datuje na jesień 1999 roku.
Z dalszego udziału po spadku do trzeciej ligi zrezygnował mistrz 28.sezonu - Jasiu.
W ten sposób po raz pierwszy od kilku sezonów mamy w każdej lidze po 18 zawodników.
41.SEZON

2 - Kaczka
1 - Feanor, Miś, Lipiec, JKM, Łobuz, Karol, Ciężki, Dawid.

Trzeci nie zatypowany zestaw skutkuje degradacją o jedną klasę rozgrywkową.

Cienką czcionką zawodnicy przepisani z poprzedniego sezonu, bo każdy gracz który wtedy choć raz zawalił zestaw w obecnym sezonie zostanie z degradowany już po drugiej wpadce. Jeżeli zachowają czyste konto zostaną wymazani po ostatniej kolejce.

LISTA  ODPUSZCZAJĄCYCH  ZESTAWY
41.sezon
AKTUALIZACJA
Strona internetowa została uzupełniona o komplet aktualnych terminarzy gier we wszystkich trzech ligach na rozpoczęty w połowie lutego 41.sezon.
Zaktualizowano również wszystkie dostępne na witrynie klasyfikacje (medalowa, wszechczasów ekstraklasy i Pucharu Ligi) oraz długo oczekiwane przez niektórych profile graczy!!!
Komplet graczy w ligach (3 razy 18) plus stali uczestnicy Pucharu spoza regularnych rozgrywek spowdowało że w tym sezonie zgłoszeń do pucharu jest więcej niż 64 osoby. W związku z tym 41 edycję PL zapoczątkuję runda wstępna (14-15 i 21-22  marca)
Zagrają w niej najniżej sklasyfikowani w specjalnym rankingu PL uwzględniającym wyniki z ostatnich pięciu sezonów w tych rozgrywkach.
Ranking PL zostanie opublikowany w ciągu kilku dni.
RUNDA  WSTĘPNA  W PUCHARZE  LIGI
ZGŁOSZENIA  DO  PUCHARU  LIGI
Do niedzieli (8 marca) przyjmowani będą chętni do udziału w Pucharze Ligi.
SUPER  POMYSŁ  ZDOBYWCY  PUCHARU
Aktualny zdobywca Pucharu Ligi Pabis za zwycięstwo w poprzedniej edycji postanowił swoją nagrodę pieniężną przeznaczyć na cele charytatywne.
Wspomógł Puckie Hospicjum pw. w.Ojca Pio
Gratulacje wspaniałego pomysłu!!!