copyright© 1995-2014         www.ligagol.pl
11.kolejka
20-22 marca 2015
11.kolejka
20-22 marca 2015
11.kolejka
20-22 marca 2015
11/34 kolejka
11/34 kolejka
11/34 kolejka
Na najbliższy weekend 27-29 marca przewidziano do typowania trzy zestawy spotkań!  Dwie kolejki ligowe oraz jeden na pierwszy mecz I rundy Pucharu Ligi.

Nie ma wyjątkowo nic do gry na środek tygodnia poprzedzający wymienione wydarzenia.
TRZY  ZESTAWY  NA  WEEKEND

2 - Kaczka, Miś,
1 - Feanor, Sebul, Olo, Lipiec, JKM, Łobuz, Karol, Ciężki, Dawid.

Trzeci nie zatypowany zestaw skutkuje degradacją o jedną klasę rozgrywkową.

Cienką czcionką zawodnicy przepisani z poprzedniego sezonu, bo każdy gracz który wtedy choć raz zawalił zestaw w obecnym sezonie zostanie z degradowany już po drugiej wpadce. Jeżeli zachowają czyste konto zostaną wymazani po ostatniej kolejce.

LISTA  ODPUSZCZAJĄCYCH  ZESTAWY
41.sezon
AKTUALIZACJA
Strona internetowa została uzupełniona o komplet aktualnych terminarzy gier we wszystkich trzech ligach na rozpoczęty w połowie lutego 41.sezon.
Zaktualizowano również wszystkie dostępne na witrynie klasyfikacje (medalowa, wszechczasów ekstraklasy i Pucharu Ligi) oraz długo oczekiwane przez niektórych profile graczy!!!
RUNDA  WSTĘPNA
WYNIKI
SUPER  POMYSŁ  ZDOBYWCY  PUCHARU
Aktualny zdobywca Pucharu Ligi Pabis za zwycięstwo w poprzedniej edycji postanowił swoją nagrodę pieniężną przeznaczyć na cele charytatywne.
Wspomógł Puckie Hospicjum pw. w.Ojca Pio
Gratulacje wspaniałego pomysłu!!!
14-16  i  21  marzec 2015
W przypadku gdy dwaj rywalizujący ze sobą zawodnicy mają po dwóch spotkaniach taką samą ilość trafionych wyników o awansie do następnej rundy decyduje większa liczba trafień w dwumeczu w systemie 1X2 (zwycięstwa gospodarzy - remisy - zwycięstwa gości). Gdyby dalej była równowaga rozgrywa się dodatkowy mecz.

W zakładce Puchar Ligi wyniki losowania par I rundy Pucharu Ligi.
Z  REGULAMINU  PUCHARU  LIGI